Ilyen volt az idei Nyelvi Kavalkád

Ismét megrendezésre került november 29-én iskolánkban a Nyelvi Kavalkád.

Ez az esemény a felvételi előtt álló nyolcadikosoknak szól, akik még nem tudják pontosan, hogy hova is menjenek tovább tanulni, és melyik idegen nyelvet válasszák másodiknak.  

A rendezvény alkalmával egy vetélkedő keretein belül betekintést nyerhettek a különböző kultúrákba. Olaszul, spanyolul, franciául és németül megtanultak bemutatkozni, majd énekelni. A diákokat csoportokra osztották, és úgy kellett a feladatokat megoldaniuk. A rendezvényt Ótott Noémi olasz, Kasza Ildikó francia és olasz, Dr. Palkovics Andrea spanyol, Tóth Klára és Hegyi Adrienn német szakos tanárnők vezették. A rendezvény főszervezője több évre visszamenőleg Ótott Noémi tanárnő.

Az emléklapok megtervezésében és a rendezvény szervezésében segített még Magyar Csaba tanár úr, iskolánk volt rajztanára.

A képeket Sipos Ivett készítette.

Nyelvi Kavalád

72 new photos · Album by iDeák Szerkesztőség

Hozzászólások
+ posts