Deákosok OKTV-helyezései

167

OKTV-helyezést elért deákosok

Tanév
Tanuló neve
Tantárgy
Felkészítő tanár
2. helyezettek:
1996/97 Józsa Nikolett spanyol nyelv László Sándor
2011/12 Borbola Lilla mozgóképkultúra és médiaismeret Novotny Katalin
3. helyezettek:
2008/09 Sebestyén Janka spanyol nyelv László Sándor
2009/10 Ábrahám Lili Lea mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
4. helyezettek:
1996/97 Brandt Katalin spanyol nyelv László Sándor
2005/06 Formanek István mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2006/07 Dobozi Balázs mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2009/10 Magyar Vivien mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2010/11 Marton András mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
5. helyezettek:
2003/04 Mogyorósi Zsolt német nyelv Ackermann Péterné
2003/04 Takács Klára spanyol nyelv Kopár Orsolya
2007/08 Óvári Kata mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
2011/12 Varga Zsolt mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
6. helyezettek:
2004/05 Kudron Annamária mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József, Erdélyi Eszter
2009/10 Béleczki Alexandra mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2011/12 Sztupkai Marcell mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
7. helyezettek:
1996/97 Lubani Amina spanyol nyelv László Sándor
2007/08 Makovits Zsolt mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2007/08 Sebestyén Janka spanyol nyelv László Sándor
2008/09 Dudás Barbara mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2010/11 Kondor Csaba mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
2011/12 Káplán Szofia mozgóképkultúra és médiaismeret Novotny Katalin
8. helyezettek:
2005/06 Miháczi Márton mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József, Erdélyi Eszter
2007/08 Kovács Ádám mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2010/11 Sós Dorottya mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
2011/12 Sinkó Krisztina mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
9. helyezettek:
1994/95 Nyilasi Klára spanyol nyelv László Sándor
2010/11 Malachovszky Dóra spanyol nyelv László Sándor
2006/07 Kálmán Kata mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2008/09 Szakál Zsanett mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
10. helyezettek:
1993/94 Jancsó Katalin spanyol nyelv László Sándor
2008/09 Engedi Emese mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2009/10 Kisistók Judit mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2017/18 Szabó Ákos spanyol nyelv Székácsné László Éva
11. helyezettek:
1995/96 Baneth András spanyol nyelv László Sándor
2000/01 Horváth Cecília Zita spanyol nyelv László Sándor
12. helyezettek:
1992/93 Tari Annamária spanyol nyelv László Sándor
2009/10 Belovai Zoltán mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
13. helyezettek:
1991/92 Almási Annamária spanyol nyelv László Sándor
1994/95 Révész Dóra spanyol nyelv László Sándor
1996/97 Halász Gabriella spanyol nyelv László Sándor
2001/02 Sebestyén Klára spanyol nyelv László Sándor
2005/06 Tóth Gyöngyi spanyol nyelv Kopár Orsolya, Székácsné László Éva
2009/10 Aradi Márk mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2012/13 Sztupkai Marcell mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
14. helyezettek:
1999/2000 Horváth Cecília spanyol nyelv László Sándor
2005/06 Szalai Éva spanyol nyelv Kopár Orsolya, Székácsné László Éva
2014/15 Ternai Mariann spanyol nyelv Dr. Palkovics Andrea
15. helyezettek:
2000/01 László Zsuzsa spanyol nyelv László Sándor
2009/10 Juhász Krisztina mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
2012/13 Rövid Bertalan angol nyelv Andóczi-Balogh József
2016/17 Ágoston Lilla olasz nyelv Kasza Ildikó
16. helyezettek:
2007/08 Komáromi Andrea mozgóképkultúra és médiaismeret Erdélyi Eszter
2009/10 Szakál Zsanett mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
18. helyezettek:
2009/10 Gingl Zoltán mozgóképkultúra és médiaismeret Andóczi-Balogh József
2009/10 Lacsán Veronika spanyol nyelv Esősi Andrea
19. helyezettek:
1994/95 Bukovinszky Nóra spanyol nyelv László Sándor
2008/09 Ormándi Kristóf angol nyelv Andóczi-Balogh József
21. helyezettek:
2005/06 Rácz Etelka spanyol nyelv Székácsné László Éva
22. helyezettek:
2002/03 Bubla Éva spanyol nyelv Kopár Orsolya
2002/03 Jani Péter történelem Jazimiczky Béla
25. helyezettek:
2003/04 Tóth Gyöngyi spanyol nyelv Székácsné László Éva