FRISS

2017. október 31., kedd

Deákosok OKTV-helyezései




OKTV-helyezést elért deákosok
Tanév
Tanuló neve
Tantárgy
Felkészítő tanár
2. helyezettek:
1996/97
Józsa Nikolett
spanyol nyelv
László Sándor
2011/12
Borbola Lilla
mozgóképkultúra és médiaismeret
Novotny Katalin
3. helyezettek:
2008/09
Sebestyén Janka
spanyol nyelv
László Sándor
2009/10
Ábrahám Lili Lea
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
4. helyezettek:
1996/97
Brandt Katalin
spanyol nyelv
László Sándor
2005/06
Formanek István
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2006/07
Dobozi Balázs
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2009/10
Magyar Vivien
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2010/11
Marton András
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
5. helyezettek:
2003/04
Mogyorósi Zsolt
német nyelv
Ackermann Péterné
2003/04
Takács Klára
spanyol nyelv
Kopár Orsolya
2007/08
Óvári Kata
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
2011/12
Varga Zsolt
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
6. helyezettek:
2004/05
Kudron Annamária
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József, Erdélyi Eszter
2009/10
Béleczki Alexandra
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2011/12
Sztupkai Marcell
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
7. helyezettek:
1996/97
Lubani Amina
spanyol nyelv
László Sándor
2007/08
Makovits Zsolt
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2007/08
Sebestyén Janka
spanyol nyelv
László Sándor
2008/09
Dudás Barbara
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2010/11
Kondor Csaba
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
2011/12
Káplán Szofia
mozgóképkultúra és médiaismeret
Novotny Katalin
8. helyezettek:
2005/06
Miháczi Márton
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József, Erdélyi Eszter
2007/08
Kovács Ádám
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2010/11
Sós Dorottya
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
2011/12
Sinkó Krisztina
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
9. helyezettek:
1994/95
Nyilasi Klára
spanyol nyelv
László Sándor
2010/11
Malachovszky Dóra
spanyol nyelv
László Sándor
2006/07
Kálmán Kata
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2008/09
Szakál Zsanett
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
10. helyezettek:
1993/94
Jancsó Katalin
spanyol nyelv
László Sándor
2008/09
Engedi Emese
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2009/10
Kisistók Judit
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2017/18
Szabó Ákos
spanyol nyelv
Székácsné László Éva
11. helyezettek
1995/96
Baneth András
spanyol nyelv
László Sándor
2000/01
Horváth Cecília Zita
spanyol nyelv
László Sándor
12. helyezettek
1992/93
Tari Annamária
spanyol nyelv
László Sándor
2009/10
Belovai Zoltán
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
13. helyezettek:
1991/92
Almási Annamária
spanyol nyelv
László Sándor
1994/95
Révész Dóra
spanyol nyelv
László Sándor
1996/97
Halász Gabriella
spanyol nyelv
László Sándor
2001/02
Sebestyén Klára
spanyol nyelv
László Sándor
2005/06
Tóth Gyöngyi
spanyol nyelv
Kopár Orsolya, Székácsné László Éva
2009/10
Aradi Márk
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2012/13
Sztupkai Marcell
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
14. helyezettek:
1999/2000
Horváth Cecília
spanyol nyelv
László Sándor
2005/06
Szalai Éva
spanyol nyelv
Kopár Orsolya, Székácsné László Éva
2014/15
Ternai Mariann
spanyol nyelv
Dr. Palkovics Andrea
15. helyezettek:
2000/01
László Zsuzsa
spanyol nyelv
László Sándor
2009/10
Juhász Krisztina
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
2012/13
Rövid Bertalan
angol nyelv
Andóczi-Balogh József
2016/17
Ágoston Lilla
olasz nyelv
Kasza Ildikó
16. helyezettek:
2007/08
Komáromi Andrea
mozgóképkultúra és médiaismeret
Erdélyi Eszter
2009/10
Szakál Zsanett
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
18. helyezettek:
2009/10
Gingl Zoltán
mozgóképkultúra és médiaismeret
Andóczi-Balogh József
2009/10
Lacsán Veronika
spanyol nyelv
Esősi Andrea
19. helyezettek:
1994/95
Bukovinszky Nóra
spanyol nyelv
László Sándor
2008/09
Ormándi Kristóf
angol nyelv
Andóczi-Balogh József
21. helyezettek:
2005/06
Rácz Etelka
spanyol nyelv
Székácsné László Éva
22. helyezettek:
2002/03
Bubla Éva
spanyol nyelv
Kopár Orsolya
2002/03
Jani Péter
történelem
Jazimiczky Béla
25. helyezettek:
2003/04
Tóth Gyöngyi
spanyol nyelv
Székácsné László Éva











Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése